O firmie

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów handlowych. Nasza firma zajmuje się produkcją artykułów z tworzyw sztucznych. Działamy w branży zarówno ogrodniczej jak i budowlanej. Dodatkowo co roku poszerzamy swój asortyment o kolejne działy.

Nowoczesne podejście do prowadzenia działalności oraz wykwalifikowana kadra pracownicza sprawia, że ciągle wyprzedzamy rynek wprowadzając nowe, w pełni zautomatyzowane linie produktów. Posiadamy własną narzędziownie i wtyskownie. Wszystkie nasze produkty które trafiają na rynek są od początku do końca tworzone w naszej firmie.

Proces produkcji danego towaru odbywa się u nas, „na miejscu”, dzięki czemu nasi partnerzy biznesowi w każdej chwili mogą zobaczyć jak dany produkt powstaje. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie wprowadzać nowe produkty, starając się przy tym zachować konkurencyjne i przystępne ceny.

Biorąc pod uwagę dobro i zadowolenie naszych klientów, ciągle udoskonalamy i unowocześniamy nasz park maszynowy, by produkty były najwyższej jakości. Nasze produkty dostępne są na terenie Polski jak i za granicą. Jako producent jesteśmy pewni produktów wprowadzanych na rynek i ich żywotności. Zachęcamy do odwiedzin naszej firmy nie tylko naszych wieloletnich Klientów, ale także nowych, którzy chcieliby zaczął przygodę z tworzywami sztucznymi.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.